Ексклузивно: Објавено првото видео на Ајфон 6

2 септември, 20140
Ексклузивно: Објавено првото видео на Ајфон 6

Непосредно пред 9 септември, денот кога од Епл најавија настан во Сан Франциско каде би требало да биде претставен новиот Ајфон 6, на интернет се појави видео каде наводно е претставен новиот уред.

httpv://www.youtube.com/watch?v=QRzhd_fOY-s

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş