Девојка бара од момци на плажа да ја сликаат со нејзината „мачкица“

3 септември, 20140
Девојка бара од момци на плажа да ја сликаат со нејзината „мачкица“

Со оглед на тоа што за некои жаргонски поими момците секогаш помислуваат на она што им се чини најинтересно, оваа девојка го искористила тоа на скриена камера. Додека шета по плажата, наоѓа момци кои ги замолува да ја сликаат со нејзината „мачкица“, а тие возбудени од нивната помисла имаат интересни реакции, особено кога таа ќе ја извади „мачкицатa“ од торба.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mQD2wMcAZKc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş