Девојката “Оро“: Сакам садо-мазо секс со фудбалерите на Партизан!

3 јануари, 20140
10

Старлетата во подем, Милица Живановиќ, позната како девојката Оро, вели дека не практикува врски за една ноќ, но дека со задоволство би пробала садо-мазо варијанта со младиот фудбалер на Партизан, Филип Малбашиќ. Таа признава дека најсекси фраер од српската естрада за неа е Дадо Полумента, но и дека сака помлади мажи.

“Имам дечко во странство, па затоа тоа е исто како да сум слободна. Изгледот на мажот за мене не е толку важен, освен што сакам црни и педантни мажи. Од нашите пејачи ми се допаѓаат Дадо Полумента и Марко Булат“ – исрено раскажува силиконската убавица.

Foto: CKM Magazin/Milovan Knežević

Foto: Facebook/ Milica Mimi Živanovic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit