Ова е човекот со два пениса! (18+)

3 јануари, 20140
11

“Јас сум маж со два пениса. Бидејќи тоа најмногу ве интересира, веднаш ќе ви кажам дека и двата одлично функционираат и подеднакво ги користам“ – со овие зборови ја почнува својата исповед мажот роден како медицински феномен, со два машки полови органи. Оваа исповед ја потресе целата јавност ширум светот деновиве.

“Бисексуалец сум и во моментов сум во врска со една жена и еден маж. Имам дозвола да ги изневерувам само нејзе со него и обратно“, дополнува анонимниот американец кој фотографијата каде се гледаат двата пениса ја објавил на Редит.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit