Хомосите пресреќни: Рики Мартин раскинал со дечкото!

3 јануари, 20140
12

Пејачот Рики Мартин раскинал со дечкото Карлос.

“Рики и Карлос се договориле да ја прекинат љубовната врска, но остануваат пријатели кои ги поврзуваат многу заеднички нешта“, изјавил неговиот пи-ар.

Порториканскиот пејач во 2010 година објави дека е хомосексуалец  и покрај тоа што блиските го советувале тоа да го зачува за себе, со цел да не ја уништи кариерата.

Мартин во 2008 година стана татко на близнаците Матеа и Валентина родени од сурогат мајка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit