Интернет хит: Невиден нокаут на женска кошаркарка! (видео)

3 јануари, 20140
13

На социјалните мрежи се појави видео клип од кошаркарски натпревар помеѓу два женски средношколски тима од САД, кој се прослави поради невидениот нокаут.

Во клипот што следува ќе видите како една кошаркарка, видно нервозна и удри бокс како професионален боксер на противничка и ја остави да лежи на теренот во бесознание повеќе од две минути.

Поголем инцидент спречиле судиите и играчите на двата тима.

httpv://www.youtube.com/watch?v=W83n80Ebxz0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit