Нова година и нов почеток за Селена и Џастин?

3 јануари, 20140
14

Иако можеби помисливте дека младата пејачка Селена Гомез решила повеќе да нема никаква врска со проблематичниот пејач Џастин Бибер, изгледа дека двајцата решиле да ја обноват врската.

Селена и Бибер раскинаа пред една година, но тоа не ги спречува повремено да се гледаат. Двајцата се видени заедно во четвртокот како се возат по улиците низ Казабланка.

Фотките на Твитер ги објавил еден очевидец кој напишал дека Селена била прекрасна, а Бибер бил вулгарен кон соседите и ги навредувал.

Додека двајцата се возеле, телохранителите на Џастин ги блокирале сите улици и не дозволиле случајните минувачи да им се приближуваат.

Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit