Диего Марадона е снимен како ја тепа својата поранешна 24-годишна вереница

30 октомври, 20140
20

Диего Марадона е снимен како ја тепа својата поранешна 24-годишна вереница Росио Олива.

На снимката која е емитувана на каналот „13ТВ“ се гледа како Марадона, најверојатно во пијана состојба, станува од креветот и се приближува кон поранешната вереница, па почнува да ја удира.

Аргентинецот бил налутен од нејзината прекумерна употреба на мобилниот телефон.

– Да, го фрлив телефонот, но се колнам во Бога никогаш не сум удрил ниедна жена. Сè лошо заврши.телефонот го фрлив, признавам, но ништо друго – вели Марадона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş