Директор останал без работа поради она што го направил во лифт!

4 септември, 20140
Директор останал без работа поради она што го направил во лифт!

Извршен директор на една канадска компанија морал да даде оставка откако безбедносните камери во лифтот го снимиле како го злоставува кучето на својот пријател.
Снимен е како го шутира доберманот и како го подигнува во воздух држејќи го со поводникот.
Подоцна јавно се извинувал, меѓутоа тоа не влијаело на одлуката на генералниот директор на компанијата во која работел, кој пак изјавил дека тие нема да толерираат насилство над животни.

httpv://www.youtube.com/watch?v=pLVNDxo_Lko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş