Тие користат специјална техника, ваков танц сеуште не сте виделе!

4 септември, 20140
Тие користат специјална техника, ваков танц сеуште не сте виделе!

Ова се Ник и Рахел од групата Blue Journey и тие создале специјална техника. За својот настап користат платно и прожектор кои создаваат разни ефекти и движење на платното.
Веруваме дека вакво нешто сеуште не сте виделе, а реакцијата на жирито доволно кажува.
Погледнете го нивниот настап:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ar3KbfLTVeg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş