Посетете го одморалиштето со 5 ѕвездички сместено на приватен тропски остров

29 септември, 20140
6
Нема да можете да им поверувате на сопствените очи,
од прекрасниот дизајн на ова одморалиште на тропскиот остров!

Добредојдовте во одморалиштето со пет ѕвездички на приватниот тропски остров Гили Ланканфуш,

опкружен со водите на Индискиот Океан.

Според боемскиот опис, обезбеден од сопствениците “Гили Ланканфуш на Малдивите е интимен корален остров,

во пенливата лагуна која со својата провидна вода ги опколува пространите вили.

Каде и да погледнете е рај за вашите очи”…

Со 45 луксузни вили над вода, ова е вистинско засолниште за љубителите на егзотични дестинации.

 

 


До некои од вилите може да се стигне само со брод, Гили Ланканфуши одморалиштето нуди висок степен на приватност. Секоја еколошки изградена вила вклучува водена градина и сончева палуба за еден незаборавен ден. Ентериерот е направен во минималистички стил со цел да се нагласи природната убавина. Одморалиштето исто така вклучува фитнес студио, центар за нуркање, библиотека и безжичен интернет. Уживајте во фотографиите, а се надеваме и во живо еден ден.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş