Погледнете го восхитувачкиот имот на популарниот DJ Avicii

29 септември, 20140
7
Кога сте славна личност, многу е лесно да си ги задоволите сите естетски потреби.
Доколку работите напорно и се борите за своите соништа,
најверојатно и ќе успеете да го добиете она што го сакате во животот.

Еден од најдобро платените продуценти и диџеи – Тим Берлинг познат како Avicii,

може да си го дозволи овој неверојатно прекрасен имот, вреден 15.5 милион долари,

кој се наоѓа во Холивуд Хилс (Лос Анџелес).

Уживајте во фотографиите:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş