Не гледајте го ова дококу сте гладни, на диета или не планирате да јадете нешто во наредните 5 минути

29 септември, 20140
Не го гледајте ова видео дококу сте гладни, на диета или не планирате да јадете нешто во наредните 5 минути
Ова видео спаѓа во категоријата “food porn” односно порнографија за гурмани, доколку овој кулинарски термин воопшто би можеле да го преведеме од англиски.

Познатиот британски ланец на супермаркети ги воодушевил своите потрошувачи со новата реклама за својата кујна. Немојте да кажете после дека не сме ве предупредиле – не го гледајте ова видео дококу сте гладни, на диета или не планирате да јадете нешто во наредните 5 минути.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş