Добро погледнете ја оваа девојка: Забележувате ли ншто необично?

24 ноември, 20140
Добро погледнете ја оваа девојка: Забележувате ли ншто необично?

Наизглед обична девојка која шета низ град во фармерки. Но, се лажете, погледнете подобро, бидејќи оваа девојка не е сосема обична. Се` што носи на неа е боја. Да, таа не носи вистински фармерки, туку насликани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş