Две водителки и една пејачка на листата за апсење за елитни проститутки!

29 декември, 20140
4

Белградската полиција откри кој се крие зад шифрираните имиња на проститутки пронајдени во лаптопот на неодамна уапсеното естрадно макро.Белградската полиција не запира овде,таа планира нов удар на елитната проституција контрадикторна на она што го бараат старлетите односно легализација на проституцијата. Близок извор открива дека на списокот на елитна проституција се наоѓаат две водителки и една пејачка добро познати на јавноста чии услуги чинеле од 500 до 2000 евра. Засега нивните идентитети остануваат сочувани во корист на истрагата. Нивните уметнички имиња се на списокот на спрското елитно макро против кое се поднесени сериозни кривични пријави. Деталите околу истрагата ќе ви бидат дополнително објавени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş