Џеј Ло има и предница која остава без здив

12 декември, 20140
3

45-годишната Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил објави фотографија која ќе се најде во јануарското издание на магазинот Complex.

Мора да признаеме дека Лопез ја гледамево изданија каде во прв план е нејзиниот прочуен задник, но ова бело боди со длабоко деколте остава навистина голем впечаток.

lopez-j

Актерката има важи за една од оние дами од шоу бизнисот кои се симбол за сексапил. Лопез секогаш привлекува внимание на црвениот тепих, но и во секојдневието знае да направи одличен моден избор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş