Карлеуша го нападна синот на Цеца на Твитер

12 декември, 20140
2

Јелена Карлеуша, не остана рамнодушна на пишувањата на српските медиуми за роденденската журка на синот на нејзината колешка Цеца Ражнатовиќ.

Пејачката не издржа, па на Твитер го кажа своето мислење:

– Медиумите пишуваат што ќе има на менито за роденденот на Вељко. А за менито на децата чии што родители убиваа и пљачкаа не се пишува. Багра!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş