Џеј Ло уште еднаш на својствен начин го покажува својот латино сексапил

9 октомври, 20140
Џеј Ло уште еднаш на својствен начин го покажува својот латино сексапил

Џенифер Лопез го сними својот најнов филм, The Boy Next Door, во кој уште еднаш, на својствен начин, го покажува својот латино сексапил.

The Boy Next Door е дело на американскиот режисер Роб Коен, а во него, покрај латино пејачката и актерка, глумат и Рајам Гузман, Џон Корбет, Кристин Ченовет и други.

Премиерата е закажана за 23 јануари во американските кино сали. А трејлерот за филмот со исечоци од жешките секси сцени на Џеј Ло – подолу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş