Објавени официјалните фотографии од венчавката на Бред и Анџелина

9 октомври, 20140
2

Откако магазините People и Hello ги објавија првите фотографии од венчавката на Бред и Анџелина,

сега на ред се уште неколку нови моменти.

objaveni-oficijalnite-fotografii-od-vencavkata-na-bred-i-angelina-01.jpg

Обожавателите на овој актерски пар се воодушевени од фотографиите кои се најдоа во овие два магазини,

и во главно се сведуваат на исто мислење – младоженецот и невестата изгледаат беспрекорно.

За да го објават овој колаж од фотографии, светски познатите People и Hello морале да ги здружат силите,

и да исплатат вртоглави 2 милиони долари.

Ова е дел од семејната атмосфера која владеела во приватниот имот Chateau Miravel во Франција,

на 23ти август:

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş