Новиот заштитен знак на Мајли Сајрус ќе ве шокира!

9 октомври, 20140
3

Мајли Сајрус на своите настапи не се одвојува од џиновскиот реквизит кој и стана заштитен знак.

majli

Од како тргна со промоцијата на последниот албум, Мајли постојано приредува изненадувања на обожавателите.

Така прво настапуваше во еден клуб во Лондон, кога зајавала голем пенис на надувување, а сега го закачила на себе и така пеела.

Само пред неколку дена се сликала со слична играчка, па многу прокоментирале како очигледно има големи залихи.

majli1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş