Е ова е вистински ковер на „Кад ходаш“ од Рибља Чорба!

24 декември, 20140
3

Само за обожавателите на Рибља Чорба!

Слушнете ја преработката на најдобрата песна на сите времиња од македонскиот Бора Чорба- Никола Велиновски-Црни.

Веруваме дека со сигурност ќе ви ги освои срцата!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş