Емина Јаховиќ Сандал и во втората сезона на “Х Фактор”

23 декември, 20140
3

Од изворите на српски Пулс дознаваме дека и во втората сезона на “Х Фактор” улогата на ментор повторно ќе ја има Емина Јаховиќ Сандал.

Исто така и нејзиниот нов албум е веќе на сите пазари низ регионот каде што ќе се емитува “Х Фактор”. Оваа година се проширува и во Хрватска, Црна Гора, Босна и Херцеговина секако и Србија и Македонија.

Деталите уште не се познати, а во тимот на Емина не сакаа да коментират на оваа тема.

10428003_683485391772597_3275550143110933536_n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş