Забавно запросување во Скопје во Сити Мол

23 декември, 20140
Забавно запросување во Скопје во Сити Мол

Елена Мургоска доби огромно претпразнично изненадување и најубав новогодишен подарок. По осумгодишна врска, нејзиниот сакан ѝ предложи брак.

Трајче Митревски ѝ го постави на Елена најважното љубовно прашање во Скопје Сити Мол, каде што работат и двајцата.

Скопје Сити Мол и балетското училиште Ребис му помогнаа на Трајче да го направи специјалниот момент незаборавен.

Изненадувањето започна со танц на „Marry Me“ од Бруно Марс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş