Еминем денес: Долгогодишната злоупотреба на дроги си го земала својот данок

7 ноември, 20140
0

Тој има признаено дека неговата поранешна консумација на дрога за малку ќе го чинела живот. А, најновите фотографии од Еминем се индикација дека долгогодишната злоупотреба на дроги си го земала својот данок.

Кога славниот рапер зборуваше на доделувањето на наградите “Иноватор на годината” на “Wall Street Journal”, изгледаше исушено и збрчкано.

 

Еминем беше облечен во неговиот стандарден препознатлив стил, во црна маица и капче, но изразените вени на неговото лице беа јасно видливи.

Раперот почнал со злоупотребата на дрога за време на снимањето на неговиот филм “8 Mile”, кога бил на сетот по 16 часа на ден и не можел да спие.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş