И секси ангелите на Викторија Сикрет не се така привлечни без шминка

7 ноември, 20140
13

Бехати Принсло, сопругата на фронтменот на групата Maroon 5 постави фотографија без шминка на Фејсбук, каде едвај е препознатлива.


Бехати е инаку една од ангелите на Викториа Сикрет, а дополнително се прослави снимајќи за спотовите на нејзиниот сопруг Адам Левин.

Досега навикнавме да ја гледаме како секси завoдничка, но таа очигледно нема комплекси да го покаже своето лице и после непреспиена ноќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş