Еве како ќе изгледаа Кардашијан ако не беа ѕвезди!

17 декември, 20140
13

На социјалните мрежи се врти една фотографија од сестрите Кардашијан на која тие се прикажани како средовечни тетки, со вишок килограми и демоде фризури и гардероба.

 kim

Се разбира дека станува збор за одлична фотомонтажа, но сепак доколку славните сестри Кортни (35), Клое (30) и Ким Кардашијан (34) не беа богати и славни благодарение на нивното реално шоу, се чини дека по некоја година ќе изгледаа како и секоја обична жена во САД.

За нивна среќа, благодарение на бројните естетски зафати, пластични операции, силикони, ботокс, брендирана гардероба и луксузен живот сестрите изгледаат како филмски ѕвезди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş