Еве зошто оваа мајка го ставила своето бебе во WC шолја

22 септември, 20140
11

Триесет и три годишната Џесика Ериндејл, која ја уби нејзиното момче, успеала да направи херојски, мајчински чин и на безбедно место да го скрие своето шестмесечно бебе.

Претчуствувајќи што ќе се случи, Џесика смогнала сили и го скрила своето бебе во WC шоља.

1447369-majka-1411238272-670x0

Антоан Дејвис (30), момчето со кое била во врска ја застрелал Џесика, а потоа и самиот себеси си пресудил.

Бебенцето е веднаш префрлено во болница и се наоѓа во добра состојба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş