Изгледа како обично комбе, но погледнете што се крие во внатрешноста!

22 септември, 20140
Изгледа како обично комбе, но погледнете што се крие во внатрешноста!

Klassen е германска фирма која е специјализирана за луксузни и премиум комбиња. Ова комбе на прв поглед изгледа како и сите останати, но во внатрешноста се крие нешто феноменално.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş