Факт за Леонардо ДиКаприо кој сигурно не го знаете!

2 јануари, 20140

За време на снимањето на филмот „Џанго” од контраверзниот режисер Квентин Тарантино, актерот Леонардо ДиКаприо сериозно се повреди. Повредата ја здобил за време на снимањето на последната сцена кога избувнува за време на вечерата при неговиот долг дијалог. Иако за исекотината повеќето луѓе мислат дека е дел од сценариото таа е вистинска и Леонардо вистински крвари. Иако повреден Леонардо не го запрел монологот и продолжил диво да се однесува се додека сцената не завршила.

thumbs_fact_about_hollywood_01

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit