ПАНИКА: „Циркус“ за Бритни Спирс. Остана гола на сцената!!!

2 јануари, 20140
Britney Spears Gives It Her All During Last Night Of World Tour

За време на својот настап во Лас Вегас, Бритни Спирс за малку ќе останеше без своите крпчиња што ги носеше. Несаканата случка се случи за време на изведувањето на песната „Циркус”. За нејзина среќа тука беше еден од танчарите кои ја пратат на сцената, па и помогна.

httpv://www.youtube.com/watch?v=prpRm4H4lkc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit