Фантастична фигура која би го излудела секој маж на светот

6 октомври, 20140
11

Таа е топ модел и мајка на синот на познатиот рапер 50 Сент. Нејзиното име е Дафне Џој, но она што за неа сигурно ќе го запаметите е нејзината фантастична фигура која би го излудела секој маж на светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş