Погледнете го еротскиот спот инспириран од „50 нијанси на сиво“

6 октомври, 20140
Погледнете го еротскиот спот инспириран од „50 нијанси на сиво“

Видеото кое е дело на шпанскиот режисер Алваро Де ла Херан, а инспирирано е од ликовите од делото „50 нијанси на сиво“ стана вистински хит на интернет.

Спотот е снимен за потребите на GQ Шпанија, а насловен е како „MINE“.

Уживајте!

httpv://vimeo.com/63883705

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş