Германската манекенка поради која вереникот ја остави британската убавица!

3 ноември, 20140
21

Запознајте го германскиот модел, поради кој вереникот ја остави британската убавица!
Дејвид Меклнтош и манекенката Кели Брук неодамна ја раскинаа нивната веридба, а Дејвид не губел време и е виден во друштво на германскиот модел Метишa Шефер.

Screenshot_7 Screenshot_8 Screenshot_9

Папараците ги уловиле како се бакнуваат покрај базен, а британските таблоиди додаваат сол на раната и ја нарекуваат Метишa „подобра од Кели“.

Screenshot_10 Screenshot_11 Screenshot_12 Screenshot_13 Screenshot_14 Screenshot_15 Screenshot_16

Која е вашиот фаворит?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş