Го фотографирал синот секој ден, 4 години. Резултатот е неверојатен!

25 септември, 20140
Го фотографирал синот секој ден, 4 години. Резултатот е неверојатен!

Повеќето родители ќе се согласат дека децата растат побрзо одошто тие сакаат. Затоа, еден татко смислил креативен начин со кој го одбележил растењето на неговиот син. Тој го фотографирал секој ден во текот на четири години, а потоа сликите ги преточил во прекрасно видео, кое засекогаш ќе го потсетува на растењето на неговото најмило.

Малиот пак, е очигледно секогаш расположен за фотографирање, бидејќи од нејраните денови се смее за камерата. Неговиот татко го постави ова видео на YouTube, каде го погледнале повеќе од 450.000 луѓе.

„Тој и понатаму смета дека е сосема нормално што секој ден го фотографирам, и не прашува ништо“, напишал таткото во описот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş