Го изневерила сопругот пред камера, па сега е интернет хит

12 ноември, 20140
Го изневерила сопругот пред камера, па сега е интернет хит
Нина, за утеха, сега е ѕвезда на Јутуб, но не се знае што за ова видео рекол нејзиниот сопруг.

Ова е Нина, но момчето покрај неа не е нејзиниот сопруг, иако таа има сопруг! Токму затоа, ова видео за само 48 часа го прегледале повеќе од 2,5 милиони луѓе!

Нина, за утеха, сега е ѕвезда на Јутуб, но не се знае што за ова видео рекол нејзиниот сопруг. Пријателот снимил сè со својата камера, а видеото го поставил на интернет. Мажот кој снима е најдобар пријател и кум на нејзиниот сопруг.

“Кое е тоа момче? Тоа не е твојот сопруг? Добра идеја, не те обвинувам тебе”, рекол кумот, додека љубовникот се обидел да се сокрие..

“Јас сум Џејмс, бев нејзин Кум. Ова е Нина, сопругата на мојот најдобар пријател, му вели кумот на момчето, инаку келнер.

https://www.youtube.com/watch?v=dnVRHk5sSew

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş