Го срушиле гнездото со верверици, но погледнете што направила мајката…

24 септември, 20140
Го срушиле гнездото со верверици, но погледнете што направила мајката…

Луѓето сечејки го стеблото случајно го срушиле и гнездото со верверици. Мајката верверица веднаш реагирала.
Таа на сите возможни начини се обидувала да ги спаси малечките. Едно по едно ги извлекувала од уништениот дом, направила ново гнездо на сигурно место. Мајчината љубов не познава граници!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş