Богата Русинка го паркирала својот автомобил со што ги шокирала жителите на Лондон!

24 септември, 20140
13

Русинката Дарија Радионова ги шокирала жителите на Лондон кога пред хотелот го паркирала својот Мерцедес, целиот покриен со 25 000 долари вредни Сваровски кристали.
Сакав да имам нешто уникатно и специјално. Луѓето кои го украсија со кристали работеа секојдневно по 12 часа, во текот на два месеци. Среќна сум и едвај чекам да го возам низ град – изјавила 21 годишната Русинка која студира бизнис во Лондон.

bogata-ruskinja-mercedes-london (2)

bogata-ruskinja-mercedes-london (3)

bogata-ruskinja-mercedes-london (4)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş