“Го убил” детето пред неговата мајка?!

2 декември, 20140
“Го убил” детето пред неговата мајка?!
Во последно време на Роман во шегите му помагаат и неговите синови.

Роман Атвуд е можеби првото име кое ќе ви падне на памет кога ќе се споменат злобните интернет шеги – тој се преправал дека спие со мајката на својот најдобар пријател, “откачувал” спонзоруши кои сакале да се возат со скапи автомобили, а сега го фрлил сопственото дете од горниот кат.

Во ред, Роман всушност и не го фрлил својот помлад син од горниот кат, туку кукла облечена во истата маска како неговиот син, а сето тоа за да се пошегува со својата сопруга.

Во последно време на Роман во шегите му помагаат и неговите синови. Едниот ја сокрил куклата во другата соба, додека помладиот, кој ја носел маската на спајдермен, глумел пред својата мајка дека ужива во играта.

Погледнете го видеото и проценете сами дали е оваа смешно…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş