Гога Секулиќ со минус 10 килограми

3 декември, 20140
16

Фолк ѕвездата Гога Секулиќ претходниве месеци мака мачеше со вишокот килограми, па на нејзините последни јавни настапи многумина остави без текст.

 

Секулиќ успеа за краток временски период ослаби 10 килограми и многу девојки ја преплавија со прашања што правела за да го постигне тој резултат. Пеачката на својот Фејсбук реши да им ја открие тајната на фановите!

– Последните недели се` повеќе луѓе ме прашуваат како успеав да ослабам толку за кратко време. И морам да ви признаам дека ме имресионира тоа што многумина мислат дека тоа не може да се направи со теретана. Навистина, имам тренер и вежбам со него кога ќе ми дозволи времето. Но едвај можам да постигнам се`. Мојата тајна се капсули кои ги пијам веќе два месеца. И ги гледате резултатите! Некогаш не можам ни сама да се препознаам колку се трансформирав за кратко време, напишала Гога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş