ХИТ: Во ФИФА 2014 Меси умира по даден гол! (Видео)

5 јануари, 20140
Lionel-Mesi-bag-670x447

Ова е еден од најморбидните багови што се појавиле во видео игра некогаш. Се наоѓа во новото издание на играта ФИФА 2014, кога еден од најдобрите фудбалери на денешницата ненадејно умира по прославата за даден гол.

httpv://www.youtube.com/watch?v=urhMyydMdEU
Баговите во компјутерските игри се редовни, но оваа година ФИФА 2014 води!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit