Неверојатно:Колку беше платен Џон Траволта во филмот Палп Фикшн?

5 јануари, 20140
thumbs_fact_about_hollywood_03

httpv://www.youtube.com/watch?v=LBBni_-tMNs

За улогата во култниот филм „Палп Фикшн” легендарниот актер беше платен само 100 000 долари. Иако неговата главна улога во овој филм ќе остане запаметена како една негова најдобра улога, нема да се заборави фактот дека ова е филм во кој најмалку бил исплатен. Пред да го сними овој филм неговата кариера одеше во надолна линија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit