Има само 16 години, а повторно шокира: Вака изгледа Анастасија сега!

28 ноември, 20140
27

Младата Анастасија Ражнатовиќ се` повеќе потсеќа на мајка и`, Цеца Ражнатовиќ.

Таа најверојатно „падна“ под влијание на својата мајка во облекувањето и изгледот.

Анастасија сега е вистинска убавица – наводно ги зголемила усните,

направила омбре и се насмевнала. Сличноста е фрапантна.

Исто така, мајката и ќерката почнаа да си позајмуваат гардероба.

Така Ана зела фустан кој Цеца неодамна го носела. Како ви се допаѓа новата Анастасија?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş