Имајте и вие полни усни!

31 октомври, 20140
Имајте и вие полни усни!

Ако имате тенки усни, но сонувате за барем малку пополни усни, тогаш на помош доаѓа шминкерката Лиза Олдридж која преку видео ќе ви помогне како визуелно да ги зголемите усните. Таа дава неколку совети за оптичко тампонирање и зголемување на усните. Модел во случајот е шармантен британски модел, која има видливо потенка горна усна во споредба со долната.

Погледнете го видео и видете какви чуда прави Лиса Олдридж со нејзините усни …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş