Направете сами потпетици со метален врв, како во водечките модни куќи

31 октомври, 20140
Направете сами потпетици со метален врв, како во водечките модни куќи

Во денешната статија ќе ви покажеме, како сами да си направите модерни потпетици со метални врвови, кои во последно време постојано се присутни во колекциите на водечките модни куќи како ,,Christian Louboutin и Louis Vuitton”.

Најдете малку слободно време, земете еден стар пар на чевли и храбро дејствувајте. Трансформацијата е лесна и забавна, а резултатот е импресивен – секси потпетици, кои идеално ќе се надополнуваат како во секојдневните, така и во официјалните визии.

Погледнете го видеото и направете сами!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş