Имал секс зад сцената и задоцнил за својот настап пред жирито

24 октомври, 20140
Имал секс зад сцената и задоцнил за својот настап пред жирито

Стиви Рилчи во бекстејџот се „заиграл“ со една танчерка. Страста толку го понела, што речиси задоцнил за својот настап. Ја испеал песната со флека во меѓуножјето.

Во младите денови немал среќа со жените, па сега ја користи својата слава за да добие се што ќе посака, вели негов пријател.

Тој се натпреварува на музичкото шоу „ X Factor“ и е многу популарен меѓу жените.

Минатиот викенд „жиголото“ Стиви толку ги вознемирил продуцентите што мислеле дека поради него мораат да го променат распоредот за настапите.

Сепак, тој добива одлични коментари од жири комисијата и гласен аплауз. Флеката не е важна :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş