Исповед на човекот со микропенис: Девојката ми кажа „не“ затоа што не можев да ја задоволам

26 октомври, 20140
Исповед на човекот со микропенис: Девојката ми кажа „не“ затоа што не можев да ја задоволам

Сигурно се сеќавате на дечкото кој беше одбиен на јавното запросување кое и го приреди на девојката. Таа го одби прстенот, стана од столчето и си замина од стадионот додека неколку камери ја снимаа целата ситуација.

Истиот Патрик Мут се забавувал со девојката 8 месеци, по кои одлучил дека е време за следниот чекор.

 

 

Но, кога неговата девојка го одбила, решил да праша зошто? Што не е во ред?

– Ми рече дека е премал за неа и да им порачам на сите мажи да не прашуваат зошто девојката им раскинува, открива Патрик во најновото негово интервју.

Тој вели дека кога еднаш ќе ги прифатите вашите недостатоци, целата работа е само една голема шега.

 

За него се заинтересирале доста жени кои знаеле каков „проблем“ има, па како што вели, се изненадиле што воопшто има пенис.

– Кога очекувањата се толку мали, се случува жените да бидат пријатно изненадени, објаснува Мут, кој вели дека конечно се помирил со ситуацијата и со своето тело.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş