Изгледало како нормален лет, но никој не го очекувал ова…

28 декември, 20140
Изгледало како нормален лет, но никој не го очекувал ова…

Авио компанијата WestJet е позната по неверојатните работи кои ги направиле за своите патници.

Група на многу среќни патници биле изненадени на аеродромот, кога на големиот екран се појавил Дедо Мраз. Ги прашал што сакаат за Божиќ, а тие ги кажале своите желби.

Никој од патниците не знаеле што ќе се случи додека биле во летот. Кога коначно слетеле во Канада, ги чекало вистинско изненадување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş