Ова момче ја расплака публиката и жирито во „Пинкови ѕвездички“!

28 декември, 20140
Ова момче ја расплака публиката и жирито во „Пинкови ѕвездички“!

Павле Василевиќ во „Пинкови ѕвездички“ ја испеал песната „Има нешто у том што ме нечеш“. Со својот глас ги воодушевил сите во студиото.

pavleНекои дури и се расплакале. Хари уживал и затоа толку долго не го дал својот глас.

– Тој е за шест гласови, навистина! Во ови години вака да пее. Секоја чест, навистина! Неверојатно- рекол Хари, а Милан приметил дека Павле од самиот старт е миленик на публиката затоа што очигледно е вонсериски талент, а и најмлад е.

Сите имаа само зборови за пофалба за Павле.

Погледнете го настапот на ова прекрасно момче:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş