Приредете му садо мазо секс

28 декември, 20140
1

Многу мажи и жени се возбудуваат кога некој при сексуалниот чин ги удира по задникот. Возбудливо во целата работа е чувството на надреден и подреден.

Најчесто мажот на тој начин сака да ја покаже својата доминантност и контрола, додека жената го прави тоа за да го казни бидејќи бил злочест. За одлична предигра многу е важно удирањето да не биде болно.

Мачење за непослушниот

Ако вашиот партнер периодов бил премногу зафатен и не можел да ви се посвети целосно, време е да го казните. Чекајте го да се врати од работа облечена во долен веш. Кажете му дека морате да го казните и само доколку добро ги извршува наредбите ќе му биде простено. Наредете му да се соблече, да ве бакнува, да се допира, да лази… дозволена е било каква казна што ќе ви текне во моментот.

Казнете го со удирање по задникот

После мачењето следува вистинската казна. Натерајте го да легне на вашите колена, додека вие не премногу силно ќе го исплескате од позади. При тоа направете сериозна фаца и заканете му се дека не смее никогаш да дозволи да ја повтори грешката. Во спротивно ќе се соочи со полоши последици. Бидете внимателна, целта не е да го понижите партнерот.

Казнете го и по другите делови

Казната можете да ја пуштите и по другите ерогени делови. Со прстите затнувајте му ја устата, силно бакнувајте го и нежно гризете му ги усните. Тегнете му ги брадавиците со раце и уста. Ви остана уште пенисот. Играјте си со него на малку наподив начин, бидете груби.

Употребете некое помагало

Во секс шоповите има од се по нешо. Но, ако не сте тип по лисици и камшици искористете го тоа што го имате во вашиот плакар. Земете некоја врвка или уште поубаво марама и искористете ја како камшик, а подоцна врзете го за кревет или стол. Така сепак ќе ја задржите својата нежност, а тој нема да остане со последици.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş