Ја силувал својата малолетна ќерка па си ја заклал жената

17 декември, 20140
3

Осомничениот Габрор Л (45), со кујнски нож ја заклал својата сопруга Ендрју Л. по една караница. Додека тој бил во затвор заради сексуални односи со својата ќерка, неговата жена го распродала целиот заеднички имот.

Инаку, Габрор пред една година излегол од затвор, каде ја издржувал казна долга 4,5 години поради силување на својата малолетна ќерка. Разочараната сопруга, незнаејќи како да му се одмазди го продала целиот негов капитал, а по многуте расправии откако тој искочил во саботата ја претепал и ја заклал.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş